Më në fund, Shyhrete Behluli tregon se pse nuk flet me Shkurte Fejzen (VIDEO)

Më në fund, Shyhrete Behluli tregon se pse nuk flet me Shkurte Fejzen (VIDEO)

Këtë të diele në Emisionin ‘Kojshia Shoë’ ishte e ftuar njëra ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore Shyhrete Behluli.

Ajo zbuloi shumë gjera që nuk I keni ditur për jetën e saj privatë dhe njëra ndër to ishte se pse nuk flet me Shkurte Fejzën,shkruan Botapress.

Për të kuptuar se pse nuk flasin mes vete shikojeni emisionin ‘Kojshia Show’ në minutën e 7të.

https://www.youtube.com/watch?v=s4egnFA6K1k

Shpërndaje në: