Në Gjakovë zbulohet lokali ku luhej bixhoz ilegalisht

Në Gjakovë zbulohet lokali ku luhej bixhoz ilegalisht

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që në lokalin e tij janë gjetur katër aparate të llojit të panjohur të lojërave fati dhe bixhozi në mungesë dokumentacioni si dhe pa leje pune”, sqarohet në raportin policor për 24 orët e kaluara, transmeton Koha.net.

Lokali i është mbyllur, ndërsa i dyshuari është intervistuar. Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në: