Në Han të Elezit kapen tre të dyshuar për kontrabandim të mishit të peshkut dhe të derrit

Periskopi.com Lajme

Tre të dyshuar janë arrestuar më 20 shkurt në Han të Elezit pasi që janë kapur në flagrancë duke kontrabanduar mallra.

Gjatë kontrollimit të shtëpisë së të dyshuarve janë gjeture dhe sekuestruar paketime të peshkut të ngrirë, mish të derrit dhe dy vetura.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në: