Në lidhje me Borën apo me Arjolen? Flet Atdheu

Periskopi.com Showbiz

Atdheu eshte personazhi,foto e te cilit gjendet ne cdo lajm Showbizz-i.

Krah Bores,krah Antoneles,Arjoles e te tjera.

Edhe pse nuk eshte nje banor i Big Brother Vip bie ne sy fakti qe komentohet njesoj sikur te ishte brenda.

“Fajtor” per debate shume te flakta aty brenda midis Antoneles dhe Arjoles qe treguan se kane miqesi me te nga jashte dhe hodhen akuza xhelozie.

Antonela pretendon se Arjola eshte xheloze per te pasi midis Atdheut dhe Arjoles ka dicka me shume se shoqeri jashte,sigurisht e mohuar nga kjo e fundit.

Pastaj Kryefjala nxorri eskluziven e fotove bashke te Atdheut me Boren  qe edhe pas fjaleve te Dobaldit perforcuan me shume idene se mes tyre ka me shume se shoqeri.

Aludimeve ju erdhi fundi sepse Atdheu foli sot ne Fan Club ku u shpreh:

“Kemi shoqëri prej 7  vitesh me Arjolën. Kjo është e vërteta. E kam shoqe edhe Antonelën. Nuk është siç thotë Antonela, nuk jemi të lidhur. Është sherr banal. Kur jam futur në Përputhen, vetëm Arjola më ka mbështetur. Antonela ka menduar se mund të kemi lidhje bashkë”

Pas pyetjes nese do te futej ne Big Brother ai tha:

Nuk jam unë për Big Brother. Nuk e shoh veten të mbyllur. Nuk jam mësuar i mbyllur. Do martohesha me Monikën. Është shumë e mirë. Është lojtare e mirë, më pëlqen”

Kaq u desh qe Antoneles,Arjoles dhe Bores ti shtohet tani edhe Monika!/Kryefjala/