Në një aksion, pesë goditje dhe Tottenham shënon midis Beogradit

Periskopi.com Sporti

Tottenham ka arritur të kaloj në avantazh kundër Crvena Zvezdes në Beograd, shkruan Periskopi.

Golin për londinezët e ka shënuar Lo Celso në minutën 34’.

Por, i çuditshëm ishte fakti se topi nuk donte të futej në rrjet.

Më poshtë mund ta shikoni golin i cili erdhi pas pesë goditjeve të njëpasnjëshme. /Periskopi/

 

Shpërndaje në: