“Në pandemi”, Don Xhoni tregon pasurinë që e bëri gjatë kësaj periudhe

Periskopi.com Showbiz

Don Xhoni tregon se nuk e ka prekur pandemia në xhep.

 

Reperi Don Xhoni është aktualisht ndër artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare.

Ai debutoi vonë në tregun muzikor, por u tregua menjëherë i suksesshëm me projektet e para që i publikoi.

Përmes një postimi së fundi, reperi tregoi se gjatë pandemisë ka arritur të blejë shtëpi dhe veturë të tipit “Mercedes G Class”.

“N’PANDEMI 😉”, shkroi Don Xhoni duke e lënë fotografinë të flasë vet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

Shpërndaje në: