Në sy të Fifit, Graniti shihet në pishinë me banoren e re

Periskopi.com Showbiz

Banorët e Big Brother VIP sot janë duke e bërë provën e javës që është caktuar nga “Vëllai i Madh”.

Një varkë është vendosur në pishinën e shtëpisë, së cilës i është hequr një tapë që kishte në të, dhe ajo gjithë kohës do të mbushet me ujë, derisa banorët dy e nga dy do futen në të për ta larguar ujin me kove.

Në mesin e atyre që e kanë bërë këtë provë janë edhe Graniti dhe banorja e re, Sarah.

Ata janë parë në varkë duke tentuar ta përfundojnë këtë sfidë.

Gjatë gjithë kohës, afër pishinës ka qëndruar Fifi, e cila që nga fillimi ka pasur një lloj afrimiteti me Granitin.

Fifi ka kërcyer aty bashkë me Palomën dhe Arditin/Gazeta Express