Nëna nga Prishtina raporton të birin në polici pasi ia demoloi shtëpinë shkaku i borxheve

Nëna nga Prishtina raporton të birin në polici pasi ia demoloi shtëpinë shkaku i borxheve

Ankuesja femër kosovare mbrëmë ka raportuar në polici se djali i saj si shkas i disa borxheve të tij ka demoluar shtëpinë dhe thyer disa gjëra të ndryshme shtëpiake.

Organet e rendit njoftojnë se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

”Ankuesja femër kosovare ka raportuar se djali i saj i dyshuari mashkull kosovar si shkas i disa borgjeve t’veta ka demoluar shtëpinë dhe thyer disa gjëra të ndryshme shtëpiake. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt.”.

Shpërndaje në: