Nga Leposavici: KFOR’i shkon për herë të katërt sot në Jarinje, patrullon në kodra

Periskopi.com Lajme

Forcat e KFOR-it po vazhdojnë të monitorojnë nga afër situatën në pikën kufitare të Jarinjës.

Siç raportohet, ata për herë të katërt janë paraqitur sot në këtë pikë kufitare.

Sipas raportimeve, trupat e KFOR-it kanë ardhur nga drejtimi i Leposaviqit.

Ata kanë patrulluar në pikë kufitare si dhe në kodrat aty afër.

Shpërndaje në: