Nipi fjaloset me dajën dhe e rrahë: Daja përfundon në spital e nipi në pranga

Periskopi.com Lajme

Policia ka njoftuar se është arrestohet një djalë nën dyshimin se rrahu dajën e tij.

Arrestimi i të dyshuarit është bërë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën, (dajën e tij).

Njoftimi:

“• Rr. Nexhmedin Llumnica , Prishtinë, 12.01.2022-19:00 .Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar -dajën tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje