NISMA dyfishohet sipas një sondazhi brenda një jave

Periskopi.com Lajme

Instituti PIPOS ka përgatitur sondazhin e radhës sa i përket renditjes së partive para zgjedhjeve të 14 shkurtit.

Sipas këtij studimi Nisma Socialdemokrate e Fatmir Limaj nga 1.5% sa ishte saktësisht sot një javë, kjo parti është dyfishuar dhe tani ka 3.10%.

Fisnik Halimi nga ky institu ka prezentuar të dhënat në Klan Kosova.

Shpërndaje në: