Një arsye pse ka fituar Kosova dhe që nuk e kemi ditur askush (s’ka të bëjë me gola)

Periskopi.com Fun

Ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku, ka reaguar përsëri për fitoren e Kosovës kundër Bullgarisë me rezultat 2-3, shkruan Periskopi.

Çitaku në postimin e saj në Facebook ka shkruar, “Një arsye pse ka fituar Kosova dhe që nuk e kemi ditur askush (s’ka të bëjë me gola)”

Por, më pas ajo ka treguar arsyen pse, duke thënë, “Dmth, çelësi qenka unë mos me mujtë me kqyrë lojën 🙂 O zemrën bre ma kënaqët 🇽🇰👏#Kosova

Shkrimi i saj i plotë në FB:

Dmth, çelësi qenka unë mos me mujtë me kqyrë lojën 🙂 O zemrën bre ma kënaqët 🇽🇰👏#Kosova

Shpërndaje në: