Një i vrarë dhe dy të plagosur në tregun e Mitrovicës

Periskopi.com Lajme

Burime brenda spitalit të Mitrovicës, thonë se nga gjuajtja me armë zjarri para 1 ore në tregun e Mitrovicës, ka vdekur një person.

Ndërsa dy persona tjerë të plagosur, në mesin e tyre edhe një kalimtar rasti, shkruan Jepi zë.

Siç kemi raportuar edhe më parë, dyshohet se i përfshirë në gjuajtjen me armë është një zyrtar policor.

Shpërndaje në: