Një person i zhdukur në Ferizaj

Periskopi.com Lajme

Një vajzë nga Ferizaj ka raportuar në polici se vëllau i saj, i sëmurë mental, është larguar nga shtëpia dhe se nuk e din vend ndodhjen e tij.

Tutje, në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.