Njeriu që u bë i famshëm duke mos bërë asgjë

Periskopi.com Fun

Muhamed Didi është i riu nga Indonezia i cili gjatë këtij muaji është bërë i famshëm duke postuar një video prej 2 orësh, e duke mos bërë asgjë.

Videoja që nga ajo kohë ka marrë gati 1.5 milion shikime dhe është bërë virale në të gjitha rrjetet sociale.

Në fakt, qysh kur videoja e tij u bë virale, shumë të famshëm të tjerë kanë imituar atë.

Shpërndaje në: