Njihuni me 111 vjeçarin që shkon përditë në palestër (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Shumica do ta konsideronin veten me fat për të arritur moshën 100 vjeçare – dhe madje edhe më shumë nëse janë në gjendje të lëvizin me këmbët e tyre.

Dhe për të qenë 111 vjeç dhe për të punuar çdo ditë tingëllon pothuajse e pamundur, por jo për Henry Tseng.

Në fakt, gjyshi nget një biçikletë

Shpërndaje në: