Njihuni me gjyshen më seksi në botë

Periskopi.com Showbiz

Një grua po quhet si “gjyshja më hot në botë”, epitet ky i dhënë në bazë të disa komenteve në profilin e saj në Instagram.

Gina Stewart grumbullon përafro 143 mijë ndjekës në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’.

Modelja 48-vjeçare pavarësisht se është nënë e katër vajzave dhe gjyshe, prapë se prapë ende vijon të mbajë formën trupore.

Ajo kishte “ozurpuar” vend në ballinat e gazetave e medieve të ndryshme botërore në një garë modelesh në Australi, duke mposhtur qindra gra që ishin 20 vite më të reja se kjo.

Gina njihet për shpërndarje të fotografive eksplicite. Madje, ajo realizoi një kalendar gati të zhveshur të vetës së saj.

Shpërndaje në: