Njihuni me konkurrentët e sezonit të ri të Përputhen, një prej tyre është nga Kosova

Periskopi.com Showbiz

Sezoni i ri i Përputhen ka nisur. Tre konkurrentët e parë tashmë janë zbuluar.

Denzel Koçi, është ndër konkurrentët e këtij sezoni të tretë të Për’puthen. Ai është 24 vjeç, ka lindur në Mynih, por tashmë jeton në Tiranë. Aktualisht punon në biznesin e tij.

Argjend Rraci është 27-vjeç, ka lindur në Pejë dhe aktualisht jeton në Gjermani, ku edhe punon si recepsionist.

Jurgen Boduri është 24 vjeç, ka lindur në Berat, por aktualisht jeton në Tiranë. Pozicioni aktual i punës: Asistent menaxher.

Shpërndaje në: