Noizy dhe Dhurata Dora publikojnë këngën “Mi Amor”

Periskopi.com Showbiz

Reperi nga Shqipëria dhe këngëtarja nga Kosova ka ditë që kanë paralajmëruar projektin e tyre muzikor të cilin e lansuan mbrëmë.

Flasim për Noizyn dhe Dhurata Dorën të cilët lansuan projektin “Mi amor”, të realizuar bashkë me videoklip.

Të dy protagonistët morën vëmendje në veçanti Dhurata me dukjen e saj fantastike.

Shpërndaje në: