Noizy grushton ish të dashurin e Tunës

Periskopi.com Showbiz

Para pak minuta ka ndodhur një përleshje mes antarve të grup OTR dhe Baba Stars  kjo ka ndodhur në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës

Burimi të Persikopit mësojne së Noizy ishte ai që grushtoi reperin Cozman i cili është antar i grupit Baba Stars.

Periskopi do ju mbaj të informuar rreth kësaj ngjarje.