Nora dhe Roberti bëhen shtetas të Shqipërisë

Periskopi.com Showbiz

Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ , Roberti ka treguar se dyshja është pajisur me pasaportë shqiptare dhe kjo i bënë zyrtarisht shtetas të Republikës së Shqipërisë.

Prej disa javësh, këngëtari Robert Berisha po qëndron shumicën e kohës në Tiranë pasi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’.  Por Nora duket se përpos takimit me Robertin ka pasur edhe një arsye shumë të veçantë për të shkuar në kryeqytetin e Tiranës, transmeton Periskopi.

Duket se nisur nga këto fjalë,  Nora është nisur drejt Tiranës për të takuar partnerin e saj dhe të dy kanë shijuar një mbrëmje nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

 

 

 

Shpërndaje në: