Nora Istrefi endet pa sytjena rrugëve të Malit të Zi

Periskopi.com Showbiz

Nora Istrefi ka provokuar keq.

Teksa ndodhet në pushime ajo ka postuar disa foto në instagram me të cilat mori vëmendje.

Nora u shfaq veshur me pantollona të shkurtër dhe një bluzë të hapur tek gjoksi meqë rast nuk pati veshur as sytjena.

Kjo paraqitje kaq provokuese e ktheu edhe njëherë në qendër të mediave rozë ku të gjithë e komentuan për dukjen provokuese.

Ndryshe, “Ay caramba” bashkëpunimi me Melindën dhe Gjikon është projekti i fundit nga Nora.