Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit

Periskopi.com Showbiz

Nora shafqet sërish mahnitëse.

Këngëtarja Nora Istrefi këtë herë vjenn ë një foto ku shihet e rregulluar për mrekulli.

Ajo shfaqet me grim dhe flokë të rregulluar, e brunja e bukur shihet se është përkujdesur për çdo detaj në këtë dukje.

Me sa duket kjo dukje është për videoklipin që artistja po përgatit për këngë e radhës që po sjell.

Këlngëa e fundit e Norës që është publikuar është bashkëpunimi me Erën, ‘Nuk e di’, këngë kjo që akoma po dëgjohet.

Shpërndaje në: