Nuk doli në TV – Askush nuk e pa këtë para fillimit të ndeshjes Liverpool – Crystal Palace

Nuk doli në TV – Askush nuk e pa këtë para fillimit të ndeshjes Liverpool – Crystal Palace

Skuadra e Liverpoolit e ka zhvilluar ndeshjen e dytë të sezonit në Premierligë kundë Crystal Palace që përfundoi me rezultatin e barabartë në 1:1.

Para ndeshjes ndodhi diçka mjaft interesant dhe që shkaktoi të qeshura tek tifozët që po e shikoni ndeshjen nga shkallët e stadiumit, shkruan Periskopi.

Arnold dhe Salah ishin me shikim ka tribunat, kur pjesa tjetër e ekipës u nisë për përshendetje e zakonëshme para ndeshjes.

Ata mbetën për disa sekonda të ‘ngrirë’ përderisa gjysma tjetër e ekipit u përshëndetën me gjyqtarët e duelit.

Ky moment tashmë është bërë viral në rrjete sociale.

Shikoni videon:

VIDEO

Shpërndaje në: