Nuk duroi ta shihte nga stoli skuadrën tek humbte, Messi inkuadrohet në pjesën e dytë dhe shënon

Periskopi.com Sporti

Skuadra katalanase, Barcelona ka arritur ta shënojë golin e barazimit ndaj skuadrës së Real Betisit, shkruan Periskopi.

Golin në minutat e parë të pjesës së dytë, përkatësisht në minutën e 59’të e shënoi argjentinasi, Lionel Messi, i cili nuk ishte i inkuadruar në lojë në pjesën e parë.

Ky është goli i 13’të i Messit për këtë sezon.

Shihni golin. /Periskopi

 

Shpërndaje në: