Nuk është ashtu siç duket, Sara Hoxha tregon se nuk i ka folur Ledrit për 2 javë

Nuk është ashtu siç duket, Sara Hoxha tregon se nuk i ka folur Ledrit për 2 javë

Ndonëse janë një nga çiftet më të pëlqyera të estradës, duket se jo gjithnjë marrëdhënia e Sara Hoxha dhe Ledri Vula ka qenë ashtu siç është sot. E ftuar si anëtare speciale e jurisë në emisionin She’s on Top , Sara zbuloi se ndonëse njihet për pozitivitetin e saj, Ledri ia njeh mjaft mirë edhe anën e saj nevrike.

“I kam nervat shumë të këqija, zgjasin shumë gjatë, gati 2 javë në fillimet tona”, tha Sara.

Ajo u shpreh se në fillim të marrëdhënies së tyre kanë qëndruar 2 javë pa folur.

Kjo deklaratë i habiti fansat e çiftit të cilët janë mësuar ti shohin të pandarë nga njëri-tjetri. /Periskopi/

Shpërndaje në: