Nuk inkuadron Kumbullën, Mourinho futet me këtë formacion kundër Udineses

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Udineses.

Jose Mourinho vazhdon të mos i jap shansin Marash Kumbullës, derisa sonte ka inkuadruar më të mirët për t’u rikthyer te fitorja në Serie A.

Roma:

Udinese:

 

 

Shpërndaje në: