Nuk i keni parë kurrë dy seksbombat të zhveshura, afër njëra-tjetrës (Foto)

Nuk i keni parë kurrë dy seksbombat të zhveshura, afër njëra-tjetrës (Foto)

Demi Rose Mawby është shfaqur më seksi se kurrë, derisa ka realizuar një fotosesion bashkë me modelen amerikane Abigail Ratchford.

22 vjeçarja britanike dhe modelja amerikan 25 vjeçare kanë ndezur rrjetin me fotot e tyre të publikuara, përcjell Bota sot.

Të reja dhe shumë seksi, të dy bukuroshet kanë mahnitur me format bombastike trupore.

Ato shfaqen në poza provokuese në të brendshme, e madje edhe topless, duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet gjigante.

Shpërndaje në: