Nuk ndalet Butrinti, një javë 5 milionë klikime

Periskopi.com Showbiz

Këngëtari Butrint Imeri ka treguar se është njëri prej këngëtarëve më “in” për momentin

“Hajt, hajt” është kënga e fundit e Butrint Imerit, një këngë e cila po pëlqehet dhe dëgjohet shumë nga shqiptarët.

Se është kështu e tregon edhe klikimet e kësaj kënge që për një javë ka arritur në shumën e 5 milionë klikimeve.

Butrinti, përpos që ka sjell një këngë të mirë verore, ai ka sjell edhe një videoklip i cili ka edhe skena shumë të nxehta.

Kjo nuk pritet që të jetë hiti i fundit i Butrintit pasi që ai pritet të sjell edhe këngë të tjera tepër interesante.

Shpërndaje në: