Nuk ndalet Ibra, shqyen rrjetën e Cagliarit me një goditje nga afërsia

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Milanit ka arritur ta shënojë edhe golin e radhës në ballafaqimin e sontëm kundër skuadrës së Cagliarit, duke çuar në 0:2 rezultatin e takimit të javës së 19-të të Serie A, përcjell Periskopi.

Rrjetën e gjeti përsëri sulmuesi suedez, Ibrahimovic.

Milan ka mungesa të shumta, kurse dje u konfirmua se Theo Hernandez dhe Hakan Calhanoglu kanë rezultuar pozitivë me koronavirus dhe nuk do të jenë të pranishëm.v

Shihni golin. /Periskopi

Shpërndaje në: