“Nuk pendohem fare”, Kejvina e pranon se ka goditur me shuplakë Luizin

“Nuk pendohem fare”, Kejvina e pranon se ka goditur me shuplakë Luizin

Kejvina Kthella pranon që goditi Luizin dhe nuk pendohet fare.

U përfol se gjatë debatit midis Luizit dhe Kejvinës, kjo e fundit e ka goditur me shuplakë.

Në televizion sigurisht nuk u dha asgje dhe ende nuk qarkullojnë video të këtij momenti nëpër rrjetet sociale.

Por,në oborr pikërisht për këtë temë po fliste Dea Mishel dhe Kejvina.

Dea thotë se një shpullë nga vajza për djalin nuk i duket e tmerrshme dhe Kejvina përsërit disa here se ajo nuk është penduar për shpullën ndaj Luizit.

VIDEO

Shpërndaje në: