Nuk starton Hazard, Inter-Real Madrid: Formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe Real Madridit.

Interi dhe Reali edhe sezonin e kaluar u përballen me njëri tjetrin në fazën e grupeve në Champions League, andaj parashikohet një sfidë e zjarrtë, pasi ekipet e njohin shumë mirë njëra tjetrën.

Eden Hazard s’do të luajë nga fillimi në këtë ndeshje, Carlo Ancelotti ka prefuar Lucas Vasquezin.

Shpërndaje në: