“Nuk tregove asgjë”, sekreti që po e mban Donaldi nga historia me Borën

Periskopi.com Showbiz

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Romeo Veshaj  takoi vëllain e tij binjak, Donaldin dhe për pak çaste e zëvendësoi atë mes banorëve të Big Brother Vip.

Takimi mes dy vëllezërve ishte emocionues dhe Romeo i dha disa mesazhe Donaldit. Si fillim ai i tha që të mos e vriste mendjen për asgjë por të bënte atë që ndjen.

Ai gjithashtu në një moment i tja se “U munduan të të vinin me shpatulla pas murit por ti prap heshte, nuk tregove asgjë. U tregove burrë, për këtë të jap dorën”, duke lënë të nënkuptuar se ju referua historisë së tij me Borën.

Tutje, Romeo i tha se i ka zgjedhur të gjitha gjërat e Donaldit jashtë, por nuk dihet se për cka e kishte fjalën dhe nëse aty hynte edhe cështja me ish-të dashurën e Donaldit, prezantuesen Bora Zemani.