Numrat me të cilët do të garojnë në zgjedhje NISMA dhe PSD

Periskopi.com Lajme

Partia e Fatmir Limaj, Nisma Socialdemokrate, në zgjedhjet e 17 tetorit do ta ketë numrin rendor në fletëvotim 119.
Këtë numër, NISMA e mori pas tërheqjes së shortit në KQZ.

Ndërsa Partia Socialdemokrate në zgjedhjet e 17 tetorit do ta mbajë numrin 127.

Shpërndaje në: