O Mane, Mane – Çfarë goli të bukur i ka shënuar Wolvesit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Liverpoolit dhe Wolvesit, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë.

Golin e parë dhe të barazimit për skuadrën e Liverpoolit e ka shënuar Sadio Mane në minutën e 23’të të takimit, shkruan PEriskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO