“Oh zemra” — Graniti i tmerron Semin dhe Monikën me maskën “ghostface”

Periskopi.com Showbiz

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Big Brother Albania VIP.

Graniti me anë të një maske e njohur si “ghostface” ka tmerruar dy banoret atje, Semin dhe Monikën.

Semi ishte në banjo kur Graniti arriti ta shastis, ndërkohë që mbeti pa fjalë për shkak të emocioneve.

Ndërkohë që Monikës, Graniti ia nxori gjumin për ta trembur.

Kjo e fundit dëgjohet teksa thotë “oh zemra”.

Këtu gjeni videon.