Oh Zot, mjaft më: Salah kompleton hat-trickun, Man Unitedi dhe ‘Old Traffordi’ në humnerë

Periskopi.com Sporti

Manchester Unitedi ka pësuar edhe golin e pestë dhe tash po mposhtet 5-0 midis ‘Old Traffordit’ nga rivali i përbetuar, Liverpooli.

Mohamed Salah ka kompletuar hat-trickun me një gol që e bëri të duket i thjeshtë në minutën e 50-të pas asistimit nga Henderson.

Shikoni më poshtë.

VIDEO