Olta përlotet: Më duket sikur po i’a nxjerr Kiarën me dorë jashtë

Olta përlotet: Më duket sikur po i’a nxjerr Kiarën me dorë jashtë

Në një bisedë me Dea Mishel, Olta u shpreh se nuk e ka në plan të sulmojë Kiarën pasi e respekton.

Ajo shtoi se nuk e sheh të barabartë me veten në lojë, pasi janë  tipologji shumë të ndryshme nga njëra tjetra.

Dea tha se Kiara po e përballon  shumë mirë këtë nominim.

Olta nisi të përlotet duke thënë se ndjen një barrë të madhe kur Luizi thotë se do të largohet nëse eliminohet  Kiara, pasi duket sikur është ajo fajtorja për këtë gjë.

Shpërndaje në:
TË NGJASHME
Hovenier: Shtensionim i menjëhershëm i veriut, zgjedhje të reja dhe zbatim i plotë i marrëveshjes

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeff Hovenier, ka theksuar edhe njëherë nevojën për de-përshkallëzim të situatës…

Zemaj: Veprimet e Kurtit në Veri janë për ta arsyetuar marrëveshjen e keqe që e nënshkroi

Armend Zemaj, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka thënë se veprimet e kryeministrit…

Kush e mbolli farën anti-amerikane në Shqipëri dhe Kosovë?

Nga Kreshnik Spahiu Përfundimisht, histeria anti-amerikane në Tiranë dhe Prishtinë kanë rrëzuar mitin e shqiptarve…

Krasniqi: Deklarimet e Escobar dhe Lajçak janë konfirmim për degradimin e relacionit tonë me SHBA

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka thënë se deklarimet e sotme të…

‘’Mshele atë qen*f, boll’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit, gati edhe përplasje fizike

“Mitrovica e Isa Boletinit nuk do të dorëzohet para askujt’’. Mjaftoi kjo fjali nga anëtari…

Arbër Zeneli tregon se pse nuk është në Kombëtaren e Kosovës për ndeshjet e qershorit

Përzgjedhësi i Kosovës, Alain Giresse, të hënën e publikoi listën e futbollistëve të ftuar për…

“Bashkë! 50/50”, Memli Krasniqi në Prizren: Barazinë gjinore do ta jetësojmë gjithandej Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka thënë sot në Konventën Rajonale të…

Molliqaj: Kurti sillet rreth Asociacionit, ai është qendra dhe thelbi i tij

Prapa tensioneve në veri të Kosovës, sipas kryetarit të PSD-së, Dardan Molliqaj, qëndron çështja e…