Orari dhe gjyqtarët e rrethi të tretë të Kupës së Kosovës

Orari dhe gjyqtarët e rrethi të tretë të Kupës së Kosovës

Flamurtari në shtëpi do të luaj përballë skaudrës së Australisë, ku llogaritet favorit në këtë përballje. Edhe Vushtrria do të jetë nikoqir i Vllaznisë.

Fushë Kosova – Dukagjini, pritet të jetë ndeshje interesante përderisa edhe KEK-u, do të ketë punë të vështirë përballë Ulpianës.

Kupa e Kosovës rrethi i tretë

E mërkurë

Flamurtari – Australia (L.Mustafa, J.Musolli, A.Latifi)

Arberia – L. Baranit (A.Halilaj, F.Kiqina, A.Bucolli)

Vushtrria – Vllaznia (P) (I.Ceroviku, R.Hyseni, B.Ismajli)

Kek-u – Ulpiana (L.Fejza, O.Krasniqi, B.Jashari)

Lepenci – Vellaznimi (A.Shala, L.Selmani, G.Hyseni)

2-Korriku – Istogu (N.Rraci, V.Hyseni, B.Berisha)

F-Kosova – Dukagjini (B.Batalli, D.Muriqi, A.Peshteri)

E enjte

Bashkimi (K) – Besa Irzniq ( ndeshja zhvillohet ne Pozharan)

F.Dogani, P.Burrniku, Q.Vata

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 13:00

Shpërndaje në: