Orari i finaleve të Kupës së Kosovës në basketboll

Periskopi.com Sporti

Të shtunën do të zhvillohen ndeshjet finale të Kupës së Kosovës në basketboll në të dyja konkurrencat.

Peja ndeshet me Golden Eagle Yllin në finalen e shumëpritur, me fillim nga ora 20:30.

Në konkurrencën e femrave, finalja luhet nga ora 17:30 mes Mabetex Prishtinës dhe Bashkimit. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: