Oriola dhe Kejvina ‘çmendin’ tifozët në stadiumin, tërheqin gjithë vëmendjen gjatë ndeshjes

Periskopi.com Showbiz

Në Elbasan Arena u zhvillua ndeshja Shqipëri-Islandë dhe në stadium ndodhen edhe dy modelet, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi të cilat shoqërohen nga fotografi dhe miku i tyre, Juxhin Kurti

Kejvina ka postuar një video teksa bashkë me Oriolën këndojnë “Xhamadani vija-vija dhe bëjnë shqiponjën me duar”.

 

 

Ndërsa Oriola ka postuar një video ku shkruan “O sa mir me qen shqiptare oheeej”.

Vajzat dëgjohen duke brohoritur e duke bërë tifo për Shqipërinë.

Shpërndaje në: