Oriola Marashi mbyll problemet me policinë, poston pozat provokuese nga vaska

Periskopi.com Showbiz

Modelja e njohur Oriola Marashi, e cila ende nuk ka mbushur 25 vjeç, nuk ka bërë asnjë reagim deri më tani për situatën jo fort të këndshme mbrëmjen e së shtunës që ka kaluar në Tiranë.

Por mesa duket, pas telasheve që pati me policinë, ku u kap me drogë në makinë, ajo është e pashqetësuar dhe në postimet e saj nuk gjejmë asnjë koment për sa është folur në media.

Së fundmi, Oriola ka publikuar në Instastory dy foto ku duket se ka nisur stërvitjen në palestër dhe një foto nga vaska nga e cila tregon këmbët.

Shpërndaje në: