Oriola thekson fizikun në fustanin e ngushtë, ky detaj merr vëmendje

Periskopi.com Showbiz

Oriola po shijon pushimet në Turqi.

Oriola Marashi ka pak ditë që ka nisur pushimet bashkë me të dashurin e saj, Eros Grezda, shkruan lajmi.net.

Modelja dhe futbollisti zgjodhën që kësaj radhe të udhëtonin në Turqi, ndërsa nuk po mungojnë fotografitë nga atje.

Së fundi, Oriola publikoi disa fotografi të realizuara para darkës me të dashurin, teksa dukej atraktive në fustan të gjatë.

Fustani që e kishte veshur i zbulonte shumë asaj, ndërsa dukej sikur nën të nuk kishte veshur fare të brendshme.

Komtentet e ndjekësve ishin të shumta sipër kësaj fotografie të saj.

 

Shpërndaje në: