Pacolli për VV’në: Mënyra se si më kanë trajtu, nuk më meritojnë mua

Periskopi.com Lajme

Kreu i AKR’së, Behgjet Pacolli thotë se e kishte përkrahur më herët Vetëvendosjen, por që trajtim jo të mirë kishte marrë nga kjo parti dhe kreu i saj, transmeton Periskopi.

”Mënyra se si më kanë trajtu, nuk më meritojnë mua’’, ka thënë ai në një emision.

‘’Unë s’kam votu për rrëzim, por për Qeverinë Kurti’’.

Ai ka përmendur edhe ndalimin që Qeveri Kurti ia kishte bërë atij për të ateruar në aeroportin e Prishtinës, gjatë pandemisë COVID-19/ Periskopi/

 

Shpërndaje në: