Pajtohen Edi Rama e Lulzim Basha?

Pajtohen Edi Rama e Lulzim Basha?

Njihen si dy liderë kundështarë me njëri tjetrin në Shqipëri. kreu i PS-së dhe ai PD-së, janë ulur bashkë në një tavolinë. Reforma për drejtësinë i ka bërë bashkë Edi Ramën dhe Lulzim Bashën.

Shpërndaje në: