Pak para ndeshjes, tifozët kosovarë e ‘kallin’ atmosferën

Periskopi.com Sporti

Tifozët kosovarë kanë filluar tanimë të  afrohen afër stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në mbështetje të Kosovës ndaj Maltës.

Me fishekzjarre të shumta dhe brohoritje të ndryshme “Dardanët” po krijojnë atmosferë të jashtëzakonshme në kryeqytet.

Ndryshe, ndeshja mes Kosovës  dhe Maltes do të zhvillohet prej orës 20:45, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Më poshtë pamje:

Shpërndaje në: