Pakujdesi në mbrojtjen e Kosovës – Shënon Greqia

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Greqisë dhe Kosovës, duel ky në kuadër të Ligës së Kombeve.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Greqisë e ka shënuar Giakoumakins në minutën 71’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO