Pamela Anderson e quajti përbindësh dhe tha se ia shkatërroi jetën – reagon futbollisti

Periskopi.com Sporti

Dhjetë orë më parë, deri në kohën kur jemi duke e shkuar këtë artikull, Pamela Anderson befasoi të gjithë duke bërë një postim të gjatë në Instagram, ku pretendon se është abuzuar dhe mashtruar nga një përbindësh si bashkëshorti i saj, futbollisti i Marseilles, Adil Rami.

Rami dhe Anderson kanë qenë të martuar për një kohë, por gjithçka ka marrë fund pas postimit sensacional të ish-modeles dhe aktores së njohur, shkruan Periskopi.

“Dy vjetët e fundit të jetës sime kanë qenë një gënjeshtër e madhe. Kam qenë e mashtruar dhe e besoja se ne ishim në <<dashuri të madhe>>? Jam e shkatërruar pasi në ditët e fundit e kuptova që ai e kishte jetuar një jetë të dyfishtë. Dikur bënte shaka për lojtarët tjerë që kishin apartamente afër grave të tyre. Ata burra ai i quante përbindësha”, shkroi Pamela në postimin e saj.

“Por kjo është ende më keq. Ai i gënjeu të gjithë. Si është e mundur t’i kontrollosh zemrat dhe mendjet e të dyja grave në këtë mënyrë – Jam e sigurt që ka ende të tjera. Ai është përbindësh”.

“Si është e mundur që kam mundur të ndihmoj aq shumë gra të tjera, pa qenë mjaftueshëm e mençur për ta ndihmuar veten”, ka përfunduar postimin e saj aktorja.

Sidoqoftë, tani ka ardhur reagimi nga Rami, i cili ka postuar foton e njejtë në Instagram duke shkruar:

“Një ndarje nuk është asnjëherë e lehtë,” shkruan Adil.

“Siç ndodh shpesh në këto situata, emocionet mund të na pushtojnë dhe të themi gjëra të ekzagjëruara. Pamela është person i plotë, të cilin unë shumë e respektoj, e cila ka bindja, e cila është e sinqertë në vështirësitë e saj, dhe për të cilën dashuria ime gjithmonë ka qenë e sinqertë.

“Këtë dua ta kujtoj. Nuk mendoj se ne duhet ta zbulojmë intimitetin tonë, historinë tonë, e cila na takon vetëm neve.

“Në këtë pikë, megjithatë, dua t’i vë dritë. Në asnjë rast nuk kam bërë jetë të dyfishtë, unë vetëm dua të kem një marrëdhënie të gjatë me fëmijët e mi dhe nën e tyre Sidonie, për të cilën unë kam shumë respekt.

“Mbetem besnik ndaj vlerave dhe besimeve të mia.”

Adil ka dy fëmijë me ish-të dashurën, binjakët Zayn dhe Madi (3-vjeçar), Sidonie Biemont. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: