Pamja befasuese e të dashurës së Ronaldos (Foto)

Pamja befasuese e të dashurës së Ronaldos (Foto)

Cristiano Ronaldo është bërë baba për herë të dytë.

Ai së bashku me familjen e tij kanë nisur pushimet në plazhet spanjolle të Ibizas së bashku me nënën e tij Dolores, të dashurën Georgina Rodriguez dhe djalin shtatëvjeçar, Ronaldo Jr, si dhe dy vogëlushët e sapoardhur në jetë.

Por kësaj radhe ajo që tërhoqi shumë vëmendje ishte fytyra e të dashurës së Ronaldos, e cila nuk ishte dhe aq e bukur sa ne jemi mësuar ta shohim.

Shikoni fotot më poshtë.

Shpërndaje në: