Pamje: Bojleri bëri kërdi brenda shtëpisë në Polac të Skenderajt

Periskopi.com Lajme

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur shpërthimi i një bojleri në një shtëpi në Polac të Skenderajt. Si pasojë e këtij shpërthimi lëndime trupore kanë pësuar tre persona, ndërsa janë evidentuar edhe dëme materiale.

Policia ka njoftuar se të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa vijon hetimi i rrethanave se si erdhi deri te shpërthimi.

Shpërthimi ka shkaktuar dëme të mëdha materiale brenda dhe jashtë shtëpisë.

 

Shpërndaje në: